درباره ساتین وب

داستان ساتین وب


مؤسس ساتین وب مهندس حسین زارع دار از فارغ التحصیلان رشته مهندسی نرم افزار  میباشد.

با توجه به علاقه زیادی که در زمینه امنیت سیستم عامل و نرم افزار داشت، در سال 1382 توانست پروژه  طراحی نرم افزار حسابداری , مدیریت آژانس , مدیریت مطب و ...  با موفقیت به انجام رساند.

با رشد اینترنت در ایران و به طبع آن افزایش وب سایت ها، چندین وب سایت با همکاری گروهی که با ایشان در حال انجام پروژه ها بودند ساخته شد و علاقه بسیاری در زمینه سامانه های تحت وب شکل گرفت.

و شروع به طراحی نرم افزار های تحت وب نمود که نمونه هایی از طراحی اعم از شرکتی و فروشگاهی و دایرکتری مشاغل و ... انجام داده و هم اکنون در بستر وب فعال میباشند.


مأموریت ساتین وب


تولید محصولات با حداکثر کیفیت ممکن به کمک نیروهای متخصص
ارائه خدمات پشتیبانی با کیفیت
بومی سازی و عدم وابستگی  جهت انجام خدمات بهتر و با کیفیت تر
نگاه بلند مدت به مشتریان به عنوان سرمایه های شرکت
تأکید بر استفاده از تکنولوژی های روز
گسترش ارائه محصولات و خدمات به کشورهای همسایه

 ویژگی های ساتین وب


کیفیت

شعار اول تیم سایت سازان کسب رضایت مشتری از طریق ارائه خدمات با کیفیت است. ما از لحظه شروع همکاری خود را ملزم به ارائه بهترین راهکارها و با کیفیت ترین خدمات میدانیم.


خلاقیت

خلاقیت ، کلید تمایز شما از رقبایتان است. اینکه بتوانید خدمات خود را متفاوت از دیگران عرضه کنید و حرف جدیدی برای گفتن داشته باشید در فعالیت تجاری امروز الزامیست. ما شما را در این راه یاری میکنیم تا به خوبی دیده شوید.


پاسخگویی

ما هر لحظه از شبانه روز آماده پاسخگویی ، ارائه خدمات و مشاوره به شما دوست عزیز هستیم. یکی از ارکان اساسی ما همیشه در دسترس بودن است و باعث افتخار ماست که مشتریان ، ما را دوست و امین خود میدانند.


سرعت اجرا

تیم ما با استفاده از تجربه بالا در اجرای پروژه های متعدد، پروژه ها را با حداکثر سرعت ممکن بدون کاستن از کیفیت به انجام می رساند. ما ابزارهایی در اختیار داریم که هزینه ها و زمان اجرا را کاهش داده و میتوانیم سفارش مشتریان را سریعتر پاسخگو باشیم.


قابل ارتقا

در آینده اگر نیاز به تغییر و یا ارتقای سایت خود داشته باشید به سادگی می‌توانید نوع کاربری سایت (به طور مثال از شرکتی به فروشگاهی) را تغییر دهید.
پنل کاربری ساده

در طراحی اختصاصی، آیتم های پنل مدیریت مخصوص شما طراحی می‌شود. بنابراین تمام بخش های سایت را به راحتی و بدون دانش خاصی می‌توانید تغییر دهید.


امنیت بالا

کدهای سات سازهایی همانندjoomlaو... همگی به صورت آزاد قابل دسترسی هستند در نتیجه آمار هک شدن این سایت ها از طریق پلاگین‌ها به سادگی امکان پذیر است.


بهینه سازی شده برای گوگل(سئو )

تمامی سایت ها در همان ابتدای برنامه نویسی برای موتورهای جستجوی گوگل و بینگ بهینه سازی شده و پس از اتمام پروژه در گوگل ثبت می‌شوند.


قالب های زیبا

قالب‌های شرکت سایت سازان به صورت اختصاصی و ریسپانسیو طراحی می شوند و سازگار با موبایل و تبلت می‌باشند.


سرعت بالا

حجم کدهای استفاده شده در طراحی‌های اختصاصی بسیار کمتر از سایت سازها می‌باشد. اینکار سرعت سایت شما را بسیار افزایش خواهد داد.