تولید محتوا

Content Writing

تولید محتوا یکی از عناصر اصلی وب سایت از است. در برخی منابع و سایت ها به اشتباه بیان شده که تولید محتوا بعد از راه اندازی سایت باید انجام شود در صورتی که محتوا باید قبل از راه اندازی سایت آماده باشد تا بعد از راه اندازی به سرعت محتوا را در سایت قرار دهیم. شرکت های بزرگ برای دوماه محتوای آماده دارند تا مشکلی از بابت مطالب سایت خود نداشته باشند.

محتوا یکی از دغدغه‌های اساسی بسیاری از شرکت ها و کسب و کار هاست. داشتن یک سایت پر بازدید اتفاقی نیست و نمی توان انتظار داشت تا بعد از راه اندازی سایت به خودی خود بازدید بیشتر شود.

برای یک سایت پربازدید عوامل زیادی تاثیرگذار است که از اصلی‌ترین آنها محتوای خوب و سپس سئوی محتواست. به بیان ساده تر سئو بدون محتوا از اصلا کاربردی ندارد.

تولید محتوا چیست؟

گوگل یکی از شرکت های فعال و بزرگترین شرکت در زمینه سرچ دارای الگوریتم های زیادی برای رتبه بندی سایت ها می باشد این به این معنی است که اگر ما امروز یک سایت راه اندازی کردیم نباید انتظار داشته باشیم فردا آن را در صدر نتایج گوگل ببینیم.

یکی از عواملی که موتورهای جستجو از جمله گوگل در وب سایت ها به دنبال آن هستند تولید محتوای به روز و به روزرسانی محتوا می باشد در جواب به اینکه تولید محتوا چیست باید گفت روند منظم ایجاد مطالب جدید برای سایت را تولید محتوا می نامند.

محتوا برای وب سایت حکم خون در رگ های انسان را دارد که اگر خون در جریان نباشد انسان به کام مرگ می رود و در مورد وب سایت های محتوای مفهوم را دارد اگر داد شما دارای تمامی نکات ظاهری خوب و چشم نواز باشد اما محتوای به روزی نداشته باشد کم کم به یک سایت خلوت و سوت و کور تبدیل می شود کاربران همیشه به دنبال مطالب مفید و جدید هستند

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Close Menu
Call Now Button