بهینه سازی سایت (سئو)

Search Engine Optimization

 ضروری ترین کار بعد از طراحی وب سایت  بهینه سازی سایت یا سئو برای دیده شدن سایت توسط مخاطبان است. طبق آمار جهانی تقریباً ۸۰ درصد کاربران اینترنت و مطالب مورد نظر خود را از طریق موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ پیدا می کنند.

 موتورهای جستجو برای رتبه بندی سایت ها از قوانین و استانداردهای استفاده می کنند که این قواعد و استانداردها را سئو و بهینه سازی سایت می‌نامند. سئو برای بهبود رتبه وب سایت در نتایج جستجو و بالا آمدن در صفحه اول گوگل و موتورهای جستجوی دیگر است.

اگر به دنبال برندینگ و افزایش بازدید سایت، بهبود رتبه، رنک الکسا، ورود بازدیدکنندگان از گوگل و در نتیجه آن افزایش فروش از طریق سایت هستید ساتین وب با داشتن تیمی کاملا با تجربه در زمینه سئو می تواند پرچم سایت شما را در صدر نتایج جستجوی گوگل به اهتزاز درآورد.

آمار کوتاه و جهانی از اهمیت سئو

شروع وبگردی با جستجو

۷۸ درصد کاربران

فقط دیدن صفحه اول نتایج

۷۸ درصد کاربران

کلیک بر روی نتایج اول

۶۳ درصد کاربران

اعتماد نکردن به تبلیغات گوگل

۷۵ درصد کاربران

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت یا سئو سایت چیست ؟

سئو (SEO) مخفف کلمات Search Engine Optimization می باشد و به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است که به غیر از اول بودن سایت در نتایج جستجو می تواند باعث افزایش فروش سایت به صورت چشمگیر شود.

چرا باید سایت خود را سئو کنیم؟

اکثر ترافیک وب توسط موتورهای جستجو مثل، گوگل، بینگ هدایت می شود. اگر چه رسانه های اجتماعی هم میتوانند این ترافیک را ایجاد کنند اما موتورهای جستجو، روش اصلی برای پبدا کردن موضوع برای اکثر کاربران هستند.

موتورهای جستجو منحصر به فرد هستند. آنها ترافیک هدفمندی را ایجاد می کنند . کاربران به دنبال چیزی هستند که شما پیشنهاد می کنید. اگر موتورهای جستجو نتوانند سایت شما را پیدا کنند یا محتوای شما را به بانک اطلاعات خود اضافه کنند، شما فرصت باور نکردنی برای هدایت کاربر به سایت خود را از دست می دهید.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Close Menu
Call Now Button