طراحی سایت

طراحی سایت
 

طراحی سایت های اینترنتی و فواید آن
سایت میتواند مانند یک بروشور تبلیغاتی را برای شما باشد حتی با امکاناتی بسیار بیشتر از یک بروشور .
 شما با استفاده از سایت اینترنتی به راحتی می توانید محصولات خود را به کاربران خود معرفی کنید، آنها را از آخرین تغییرات مطلع کنید، اطلاعات مورد نیاز را در اختیار آنها قرار دهید و نیز نظرات و پیشنهادات آنها را جمع آوری نمایید .
و همچنین میتوان با ایجاد یک انجمن گفتگو در سایت به سایرین اجازه ثبت نظرات خود را بدهید .
از وب سایت اینترنتی میتوان برای ایجاد ارتباط مؤثر میان اعضای یک سازمان هم استفاده کرد به صورتی که هر یک از اعضا در هر جا که باشند بتوانند به اطلاعات مورد نیاز خود از طریق سایت سازمان دسترسی پیدا کنند، از آخرین اخبار مطلع شوند و آخرین تغییرات را مشاهده کنند.
در حقیقت شما میتوانید از یک سایت اینترنتی به عنوان بخش مهمی از سیستم اطلاع رسانی استفاده نمایید و هر گروه از افراد به اطلاعات مربوط به سطح دسترسی خود ، دسترسی داشته باشند.
 یعنی اطلاعاتی که کارمندان از سایت دریافت می کنند متفاوت با اطلاعات مدیران و همچنین متفاوت با اطلاعاتی باشد که بازدید کنندگان خارج سازمان از سایت دریافت می کنند.
یک وب سایت راهی مناسب برای ارائه اطلاعات مختلف در مورد کالا و خدمات شما  میباشد که موسسه به مشتریان ارائه می دهد.
 بدون اینکه مشتری مجبور باشد در زمان خاصی به شما مراجعه کند و یا اینکه با شما تماس بگیرد میتواند در هر کجا که باشد به سایت شما مراجعه کرده و اطلاعات مورد نظر خود را کسب کند.
با استفاده از طراحی یک سایت اینترنتی میتوان به راحتی اطلاعات مربوط به محصولات جدید را منتشر کرد بدون اینکه نیازی به چاپ بروشورها و آگهی جدید باشد.
طراحی سایت تا حد زیادی بستگی به موارد استفاده آن سایت و نیازهای کاربران آن دارد.
 اگر در طراحی سایت نیاز کاربران در نظر گرفته نشود و یا نیازها به صورت روشن مشخص نشوند نباید انتظار داشت تا سایت کارایی لازم را داشته باشد.
با استفاده از زبانهای برنامه نویسی سمت سرور نظیر PHP و Asp  و با استفاده از پایگاههای داده ها و بانکهای اطلاعاتی نظیر MySQL می و تکنیکهایی مثل Ajax و JavaScript امکان طراحی سایت ها با انواع کاربری مختلف وجود دارد.
 اما در طراحی سایت ها باید از این امکانات در جای مناسب استفاده شود تا نیازهای کاربران نهایی برآورده شود.
ما با گروهی خبره این امکانات را برای شما فراهم مینماییم
برای طراحی سایتی کارا و کاربر پسند با ما در تماس باشید

خدمات طراحی سایت
خدمات طراحی سایت سایت سازان