طراحی وب سایت

web Site Design

 طراحی وب سایت تشکیل شده از خلاقیت، دانش، هنر و تجربه مهمترین عامل در طراحی سایت خلاقیت استفاده از عناصر دیداری و نحوه قرار دادن آنها در کنار یکدیگر است. وقتی که سایت بر پایه اصول طراحی و هارمونی عناصر طراحی شود علاوه بر جذب نگاه مخاطب می‌تواند به اثری جاودانه تبدیل شود.

 امروزه که همه کسب و کارها به سمت دیجیتالی شدن سوق پیدا می‌کنند سفارش طراحی سایت اولویت شرکت یا کسب و کار میباشد. مدیران کسب و کارها و شرکت ها از این موضوع اطلاع کامل دارند که روز به روز به تعداد کاربران اینترنت افزوده می‌شود و داشتن یک وب سایت به امری واجب تبدیل شده است.

هر کسب و کاری که در اینترنت نباشد به زودی در بازار هم نخواهد بود

بیل گیتس

تاثیر طراحی وب سایت در کسب و کارها

روزانه هزاران سایت در سرتاسر جهان،  صدها وب سایت در ایران و احتمالا ده‌ها وبسایت که مربوط به کسب و کار شما و رقیب شما محسوب می شوند راه اندازی می شود.  پیدا کردن جایگاه محکم و مناسب در بین رقبا موفقیتی است که به سادگی نمی توان به آن دست یافت به خود دارای قاعده و قانون خاص می باشد که در تخصص طراحان وب سایت است.

 تیم ساتین وب با تجربه چندین ساله و شناخت دقیق از فضای مجازی می‌تواند کسب و کار شما  را به طور دقیق بررسی و وب سایتی  مطابق با نیاز و سلیقه مخاطبان شما طراحی کند. به این ترتیب شما می توانید کسب و کارتان را به طور دقیق درست و اصولی در اینترنت معرفی کنید.

طراحی وب سایت
طراحی وب سایت

چرا به طراحی وب سایت نیاز داریم؟ وب سایت شبکه های اجتماعی؟

 تصور کنید شما صاحب یک وب سایت فروشگاهی هستید اینکه فقط با مخاطبانتان در ارتباط باشید یا فقط عکس محصولاتتان را به آنها نشان دهید کافی نیست بلکه باید با این وب سایت فروشگاهی شرایطی را فراهم کنید که کاربران و مخاطبان شما خیلی سریع و آسان اقدام به خرید نمایند. همچنین به طور دقیق آمار بازدید و نحوه عملکرد وب سایت تان را مدیریت کنید و اگر مشکلی وجود دارد به رفع آن پرداخته تا میزان فروش خود را بیشتر کنید.

 اما شبکه‌های اجتماعی قادر به انجام هیچ کدام از این مواردی که گفته شد را ندارند و از آنها می توان در جهت بازاریابی در شبکه های اجتماعی و فعالیت در آنها برای برند کردن و معرفی وب سایت خود به دیگران استفاده کرد.

 شبکه‌های اجتماعی فقط به بهتر شدن ارتباط شما و مخاطبان تان کمک می کند نه بیشتر!

تخصص های مورد نیاز برای طراحی وب سایت

 تیم ساتین وب با داشتن افراد خلاق و با تجربه در زمینه های مختلف مربوط به حوزه اینترنت و طراحی وب سایت طی سال ها فعالیت می تواند به شما در خلق برند و موفقیت کسب و کارتان کمک به سزایی نماید. وب سایت شما از گام اول یعنی مشاوره تا گام آخر یعنی راه اندازی به دست افراد متخصص و کاربلد سپرده خواهد شد.

فاکتورهای مهم و مفاهیم طراحی وب سایت

 هر کاری دارای چهار چوب و قواعدی است که به بهتر شدن نتیجه کمک میکند.  در طراحی وبسایت نیز باید استانداردها و اصولی رعایت شوند.

 سایت باید طبق آخرین تکنولوژی ها و استانداردهای روز دنیا طراحی شود.  تیمسار طبق تجربه ای که طی چندین سال به دست آورده این قواعد و قانون ها را پیاده سازی می کند بهینه بودن سایت یا سئو. یکی از همین قاعده هاست. متخصصین و تحلیلگران سئوی ساتین وب تمامی نکات را بررسی می‌کنند تا وب سایت شما بر اساس آخرین استانداردها و قوانین موتورهای جستجو طراحی شود.

 درهنگام طراحی سایت نباید موبایل ها و تبلت ها را فراموش کرد. امروزه بیشترین بازدید و استفاده کاربران از اینترنت و فضای مجازی با استفاده از تلفن های همراه می باشد لذا نباید این موضوع را فراموش کنیم که سایت باید به گونه ای طراحی شود که رسپانسیویا واکنشگرا باشد تا در تمامی موبایل ها تبلت ها به درستی نمایش داده شود

 اگر می خواهید از رقیبانتان عقب نمانید و بهتر دیده شوید پس باید سریع تر باشید. سرعت سایت یکی از استانداردهای است که در طراحی وب سایت باید به آن توجه کاملاً ویژه ای داشت که تیم سایت این وب با استفاده از متدهای به روز و به کارگیری کد نویسی بهینه سرعت وب سایت های طراحی شده را به بالاترین حد ممکن می رساند.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Close Menu
Call Now Button